Ziņojums Nr. 1638

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.08 12:08
GPS koordinātes: 24.1164, 56.90372 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.08.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šī apkārtējā teritorija ir parvērsta par izgāstuvi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā Inspekcija apsekoja minēto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Par konstatēto pārkāpumu nekustamā īpašuma īpašniekam tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00