Ziņojums Nr. 1637

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.08 08:08
GPS koordinātes: 23.70971, 56.61158
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.09.06
Atrisināšanas ilgums: 29 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvi ir naftas produktu piesārņojums. Tas novērots 05.08.2016 un atkārtoti 08.08.2016

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Piesārņojums netika konstatēts, jo pārbaudes laikā (09.08.2016.) nebija iespējama piekļuve ziņojumā norādītajai vietai, kā arī netika identificēts neviens iespējamais piesārņojuma avots ziņojumā norādītās vietas tuvumā. Tā kā ziņojumā norādītā vieta atrodas mežā, iespējams, piesārņojums grāvī radies mežizstrādes darbu procesā.

Ar cieņu,

Indra Vecpūle
Valsts vides dienesta
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora vadītāja

Tālrunis: 63023228
E-pasts: indra.vecpule@jelgava.vvd.gov.lv