Ziņojums Nr. 1636

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.07 15:08
GPS koordinātes: 23.75449, 56.58152 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.11.03
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Katru gadu arvien vairāk un nekaunīgāk izmet savus atkritumus. Arī pamperu maisus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informējam, ka sadzīves atkritumi ir savākti!

Jelgavas novada pašvaldības
Īpašuma pārvaldes vides aizsardzības speciāliste
Līga Solosteja
tel. 63048460
e-pasts: liga.solosteja@jelgavasnovads.lv