Ziņojums Nr. 1634

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.07 13:08
GPS koordinātes: 23.32203, 56.94906 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Metāllūžņi - a/m kapots, matrača atsperes pie ceļa mežā Smārdē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00
Informācija nosūtīta LVM.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Engures novada pašvaldībai.