Ziņojums Nr. 1633

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.11.26 20:11
GPS koordinātes: 24.04831, 56.9678 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2018.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Saulgožu ielā 36, Rīga gandrīz katru vakaru tiek kurināti naftas produkti un dažādas plastmasas. Teritorija ir iežogota un tajā atrodas servisi un tādēl ir aizdomas, ka tiek kurinātas vecās ellas un dažādas detalu paliekas. Kad satumst tad sākas kurināšana un nav iespējams atvērt logu un iziet pastaigā ar bērniem. Lūgums veikt pārbaudi, jo aukstumam tuvojoties teritorijā nav iespējams uzturēties. Liels paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00