Ziņojums Nr. 1632

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.26 17:11
GPS koordinātes: 24.24669, 56.97784
Apstiprināts: 2018.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar! Vēlos informēt, ka Palsas ielā (Mežciems) pie Dambjpurva ezera ir novietots miskastes maiss- jau 2.nedēļu stāv un kanāliņā ir iemesti vēl 2 pilni maisi ar atkritumiem, izskatās, ka tie ir no Šmerļa meža miskastēm. Līdzīga situācija ir pie Velnezera ( 3.attēls) šie ar jau 2.nedēļu, kā redzams attēlos, tie jau ir sapluinīti! Lūgums, informēt atbilstošās instances! Cerot, ka situācija mainīsies!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00