Ziņojums Nr. 1630

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ikšķiles novada dome
Pieteikuma datums: 2016.08.06
GPS koordinātes: 24.48622, 56.88382 +/- 21.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ikšķiles mežs, pārsvara būniecības atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Ikšķiles novada.
Informējam, ka SOS ziņojumā norādītā vieta ir sakopta.
Ar cieņu,

Sandra Seļakova
Ikšķiles novada pašvaldības
sekretāre-lietvede
tālr.65030202