Ziņojums Nr. 1628

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.06 15:08
GPS koordinātes: 24.86322, 57.15967 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nekoptie ipšumi Sigulda K.Barona iela

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Siguldas novada pašvaldībai

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00