Ziņojums Nr. 1624

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.11.25 12:11
GPS koordinātes: 24.05295, 57.02703 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Skābuma-rūktuma smaka Latvijas Finieris dzīvojamo zonu apkaimē!

Inspektora komentāri

veikta teritorijas apsekošana pl.1610 smaka Finiera ielā un apkaimē nav konstatēta.