Ziņojums Nr. 1623

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.06 08:08
GPS koordinātes: 24.71297, 56.71911 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāztuve meža vidū

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien.
Sakarā ar saņemto informāciju veikta pārbaude, meklēšanas pasākumi. Identificēt piemēslotāju neizdevās, ziņots meža īpašniekam.

Ar cieņu
Jurijs Matrosovs
Ķeguma pašvaldības policija