Ziņojums Nr. 1622

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.05
GPS koordinātes: 25.27231, 57.32909 +/- 23.0m
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

05.08.2016 23:10 Ārā uzturoties ap 22:00 pēkšņi sākās klepus drīz pēc tam sākās lietus, kas pakāpeniski pieņēmās spēkā.Neizturēju un gāju iekšā mājā.Iegāju savā istabā kurā logs bija atstāts spraugā, lai istaba izvēdinās.Diemžēl gais bija tik"svaigs", ka pāris reizies spēcīgi noklepojos un steigšus aizvēru logu.Intreses vadīts izgāju ārā un ar kabatas lukturi paspīdināju gaisā,ieraudzīju dūmaku no sākuma domāju, ka migla, tad ieraudzīju, ka gaisā virmo arī koksnes daļiņas.Visas šīs darības laikā klepus nerimās.Saka, ka no zila gaisa neko dabūt nevar, redz ka tomēr vismaz astmu gan var dabūt.Lieki piebilst, ka emisijas avotā visu dienu bija izteikti zili dūmi redzami ko kārtējo reizi laikam tikai es redzēju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.