Ziņojums Nr. 1619

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.05 12:08
GPS koordinātes: 24.3428, 57.15024
Apstiprināts: 2016.08.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.08
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāda jēga no brīdinājuma zīmes par sodu, ja oficiālā pieturvietā nav NEVIENA atkritumu konteinera?! Kā var gribēt, lai šeit nebūtu atkritumi visos krūmis, ko reizi gadā talkā vākt? 04.08.2016. Andris Dzenis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Carnikavas novada dome

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00