Ziņojums Nr. 1618

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.04 18:08
GPS koordinātes: 24.0725, 56.9559 +/- 19.000m
Apstiprināts: 2016.08.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.05
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ūdens ielā 16k-2, rīgā, vakaros ap 22.00 uzņēmums regulāri sāk aktīvu kurināšanu, radot kodīgus dūmus un smaku. Blakus 20m attālumā ir dzīvojamā māja, smakas iedzīvotājiem ir ļoti nepatīkamas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (turpmāk – Pārvalde) 05.08.2016. plkst. 09:01 ir saņēmusi Vides SOS ziņojumu Nr. 1618, kas lietvedības daļā ir saņemts 04.08.2016. par to, ka Rīgā, Ūdens ielā 16k-2 nenosaukts uzņēmums vakaros regulāri ap plkst. 22:00 kaut ko kurina, kā rezultātā izdalās melni dūmi un nepatīkama smaka.
Ņemot vērā to, ka fakts par melniem dūmiem un nepatīkamu smaku Vides SOS ziņojumā ir par notikumu 04.08.2016., bet Pārvalde ziņojumu ir saņēmusi 05.08.2016., pārbaude par ziņojumā norādītajiem faktiem nav veikta. Lai noskaidrotu lietas apstākļus, gadījumā, ja` atkārtoti Rīgā, Ūdens ielā 16 k-2 no uzņēmuma gaisā izplatās melni dūmi un nepatīkama smaka, lūdzam par situāciju informēt Pārvaldes diennakts dežūrinspektoru pa tālruni Nr. 25666365.


Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors