Ziņojums Nr. 1616

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.08.04
GPS koordinātes: 27.33966, 56.47812 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.08.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.04
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nepietiek ka visa ceļa mala ielejas ir pilna ar atkritumiem, ko esmu pirms tam jau sūtijis, tagad jau met atkritumus uz ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pārsūtīta Rēzeknes pilsētas domei turpmākai rīcībai.