Ziņojums Nr. 1614

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.04 07:08
GPS koordinātes: 25.9537, 57.57236 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.08.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.04
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz plavas izlieti škidri kutsmesli, jau vairakas dienas smird visa tuveja apkartne, pagastā šī nav vienigā, pļava ko šī saimniecība piemeslojusi, bet iestradat tos negrasās

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.