Ziņojums Nr. 1613

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2018.11.24 09:11
GPS koordinātes: 23.966, 56.9885 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2018.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi Kleistu mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Stihiskā sadzīves atkritumu izgāztuve atrodas zemes gabalā ar kadastra Nr.13000011502.