Ziņojums Nr. 1612

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.03 22:08
GPS koordinātes: 25.27238, 57.32911 +/- 30.0m
Apstiprināts: 2016.08.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.04
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

04.08.2016 00:51 Jau no 03.08.2016 10:35 Gaisā virmo dažāda izmēra koksnes un u.c. daļiņas kopā ar dūmu gāzēm kuras nelabvēlīgi ietekmē organismu.Izraisa spazmatisku klepu,rada smakšanas sajūtu, apgrūtina elpošanu,traucē naktsmieru.Kā rezultātā pastiprināti tiek grauta veselība.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.