Ziņojums Nr. 1611

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.03 18:08
GPS koordinātes: 24.44144, 57.26293 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.04
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegālā atkritumu izgāztuve starp diviem dārziņu kooperatīviem - Silmala un Banga

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Saulkrastu pašvaldības policijā 09.08.2016. tika saņemts Vides SOS Minētā adrese tika apsekota un uzsākta administratīvā lietvedība par atkritumiem mežā.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00