Ziņojums Nr. 1609

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.11.23 14:11
GPS koordinātes: 24.0749, 56.92693 +/- 6.0009m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Garāža pie dzīvojamās ēkas Mārupes ielā 41, regulāri kurina kaut ko, kas izplata ļoti smirdīgus dūmus apkārtnē.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta zināšanai. Inspektors atrodas citā izsaukumā.