Ziņojums Nr. 1608

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.03
GPS koordinātes: 24.42925, 56.93156
Apstiprināts: 2016.08.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.03
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policijā ir saņemts vides SOS ziņojums Nr.1608 no Valsts vides dienesta par atkritumu uzkrāšanos Cekulē mežā.
Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu,
kā arī tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lietas uzsākšanu un teritorijas uzkopšanu.


Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore