Ziņojums Nr. 1603

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.21 13:11
GPS koordinātes: 24.41173, 57.05232 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00