Ziņojums Nr. 1601

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.11.21 11:11
GPS koordinātes: 24.25374, 56.88149 +/- 32.004m
Apstiprināts: 2018.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Добрый день! Ужасно воняет, уже который день в посёлке Šķeltu, Rumbula, Stopiņu novads! Воняет всегда, но редко. Каждый раз звоним, жалуемся, но ничего не происходит. На данный момент уже воняет 3 день, не возможно открыть окно, не возможно выйти погулять с ребёнком. От куда воняет точно, затрудняюсь сказать, с свалки или теплицы помидоров Getļiņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Šķeltu ielas apkārtnē jūtama vāja smaka, kas plūst no SIA "Eko Getliņi". Smakas emisija ir drenāžas darbu rezultātā, kas notiek Eko Getliņi teritorijā un tuvākajās dienās tiks pabeigta.