Ziņojums Nr. 1600

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.31 18:07
GPS koordinātes: 24.28962, 56.87137 +/- 18.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien. uz meža ceļa izgazti vecie šiferi, kas traucē izbraukt

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetence Salaspils novada dome

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00