Ziņojums Nr. 1598

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rēzeknes reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.31 11:07
GPS koordinātes: 27.86491, 56.53589 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.05
Atrisināts: 2016.08.19
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbilstoši Ciblas novada pašvaldības sniegtajai informācijai, piegružotā teritorija ir sakopta. Savāktie atkritumi izvietoti SIA "ALAAS" sadzīves atkritumu konteineros.