Ziņojums Nr. 1596

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.31 09:07
GPS koordinātes: 23.13391, 56.96217 +/- 13.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Palīdziet atrisināt problēmu. Tukumā čigānu dīķis tiek piesārņots,bet neviens neliekas ne zinis par to piesārņošanu.Iespējams,ka dīķī tiek nopludināta kanalizācija no tuvējām mājām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izvērtēšanai Tukuma novada pašvaldībai.