Ziņojums Nr. 1594

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Sējas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.31 04:07
GPS koordinātes: 24.47346, 57.22035 +/- 17.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži un sadzīves atkritumi. Atkritumi izgāzti ne sanāk kā pēdējās 7 dienās. Apjoms aptuveni 8kub/m. Iespējams veicot atkritumu pārmeklēšanu ir iespējams atrast pierādījumus par to īpašnieku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Sējas novada dome

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00