Ziņojums Nr. 1592

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.30
GPS koordinātes: 23.99234, 56.95077
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts: 2016.08.09
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Выбросили стекло в большом количестве. Опасно для здоровья. Stikls liela daudzuma izmests

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija, pārbaudot saņemto informāciju par izmestiem stikliem Zolitūdē, Rīgā, konstatēja, ka Imantas apkaimē, Rīgā, Rīgas pilsētas īpašumā Pureņu ielā (kadastra Nr.0100 082 0443, kadastra apzīmējums 0100 082 0426) ir izmesti sadauzīti stikli ? lielā daudzumā. Nosūtīta vēstule Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai - nekavējoties veikt pasākumus teritorijas sakopšanā.


Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00