Ziņojums Nr. 1591

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.19 12:11
GPS koordinātes: 24.03259, 56.88228 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2018.11.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.12.13
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumi ir savākti.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470