Ziņojums Nr. 1590

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.30 12:07
GPS koordinātes: 24.43073, 57.288 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā ar automašīnu. Uz aicinājumu doties prom atbild ar bezjedzigu doskusiju. Aizskerso gajeju un velo taku

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labas ziņas! Saņēmām informāciju no Saulkrastu pašvaldības policijas.
Informējam ka, minētā teritorija ir sakopta.

Ar cieņu,
Guntis Vinteris
Saulkrastu pašvaldības policijas
patruļpolicijas nodaļas priekšnieks
Tel.29452778