Ziņojums Nr. 1588

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ilūkstes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.30
GPS koordinātes: 26.22041, 56.09725 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts: 2016.08.11
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dvietes mežā atrodas nelegāla atkritumu izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ilūkstes novada pašvaldības pārstāvis informēja, ka atkritumu izgāztuve tika apsekota, tiks noskaidrots zemes īpašnieks un viņam tiks paziņots par piemēslojumu.
_________________________________________________________________________________
Ar cieņu,
Arkādijs Petuhovs
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas, Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors
T.: 65421810
e-pasts: arkadijs.petuhovs@daugavpils.vvd.gov.lv