Ziņojums Nr. 1586

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.29
GPS koordinātes: 25.27235, 57.3291 +/- 28.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

30.07.2016 01:18 Nezin kāpēc es svinu ziemassvētkus jo gaisā virmo sīkas dažāda lieluma daļiņas, iespējams, ka koksnes.Piesārņojums ir pietiekams un veicina klepu.Cik noprotu tad attīrīšanas iekārtas darbojās.Cik man zināms siltasiņu dzīvām būtnēm nepieciešams skābeklis, degšanas procesā skābeklis tiek sadedzināts gaisā tiek izvadīta tvana gāze, kas ir smagāka par gaisu, bezkrāsaina bezvējā noslāņojas un uzkrājas tāpēc ir skābekļa trūkums.Tas padara neiespējamu gulēšanu nakts laikā jo trūkst skābekļa, jo gais piesātināts ar co2 undažādiem degšanas produktiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.