Ziņojums Nr. 1585

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.29 16:07
GPS koordinātes: 24.09241, 56.69603 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.08.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.01
Atrisināts: 2016.10.10
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

vietēja mēroga izgāztuve ar TV, būvmateriāliem, pudelēm utt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Olaines novada pašvaldības policijas priekšnieks
Informēju, ka izskatot Jūsu elektronisko iesniegumu, par to, ka Olaines novadā, Olaines pagastā, DKS “Puriņi”, izmesti dažāda veida atkritumi (GPS koordinātes: 56.69603, 24.09241),tika veikta pārbaude. 02.08.2016. tika veikta teritorijas apsekošana, sastādīts apsekošanas akts, fotofiksācija. Jūsu sniegtā informācija apstiprinājās, uzsākta administratīvā lietvedība. Administratīvās lietvedības ietvaros pēc dotām koordinātēm tika noskaidroti īpašumi, uz kuriem atrodas izmesti atkritumi. Īpašniekiem tika izsūtītas vēstules- uzaicinājumi un dots termiņš īpašumu sakopšanai. Dotajā termiņā īpašumi tika sakopti.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00