Ziņojums Nr. 1575

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.28 15:07
GPS koordinātes: 24.20067, 56.9893 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.07.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.29
Atrisināts: 2016.08.03
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

. Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu (izmests dīvāns) uzkrāšanās. Par Rīgas domes Saistošo noteikumu Nr. 146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu teritorijas apsaimniekotājai - Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols ar lūgumu novērst minēto pārkāpumu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00