Ziņojums Nr. 1573

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.17 10:11
GPS koordinātes: 23.63592, 56.9579 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.11.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.26
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būtu labi, ja Jūrmalas pašvaldība nedaudz vairāk rūpētos par šo rajonu, jo gājeju celiņš tiek ar traktoru tīrīts, bet atkritumus neviens nesavāc.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti