Ziņojums Nr. 1572

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.28 07:07
GPS koordinātes: 25.27227, 57.32909 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.07.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.28
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

28.07.2016 9:34 Emisiju avotā kārtējo reiz netiek lietot izmešu filtri pilnā apmērā.Dzīvojamā ēkā otrajā stāvā un pagalmā ir jūtams izteikts dūmu gāzu aromāts.Logi un durvis jātur ciet karstā un saulainā dienā.Gaisa Piesārņojums kairina elpceļus, kā rezultātā jāklepo.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.