Ziņojums Nr. 1571

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.27
GPS koordinātes: 23.48898, 56.9386 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2016.07.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.28
Atrisināts: 2016.07.28
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sālim līdzīga viela izbērta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas direktora vietniece informēja , ka
Pēc Vides SOS ziņojuma saņemšanas Ķemeru teritorijā nolija stiprs lietus.
Pēc lietus veicu Ķemeru stacijas teritorijas apsekojumu. Netika konstatētas jebkādas sāls vai tam līdzīgas vielas pazīmes.
Domājas, ka stacijas apsaimniekotāji ar sāls palīdzību nīdē nezāles uz betonētajām taciņām.
Videi kaitējums nav nodarīts, jo kā mēs zinām, tad ar sāli ziemā kaisa visu, kas vien iespējams ceļus, takas, trotuārus, peronus.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00