Ziņojums Nr. 1570

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.27 16:07
GPS koordinātes: 25.27223, 57.32907 +/- 21.0m
Apstiprināts: 2016.07.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.28
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

27.07.2016 18:45 Emisijas avotā nemanīju, ka tiek lietotas visas attīrīšanas iekārtas. Gais ir piesārņots uzturoties privāt īpašumā "Vecmesli" izteikts nogurums, bezspēks un jlepus. Izbraucot no īpašuma pašsajūta uzlabojas nav smacējošas sajūtas noguruma un nav klepus.Pēc vakardienas ziņojuma emisijas avotā daļa attīrīšanas iekārtu tika aktivizēta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.