Ziņojums Nr. 1569

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.16 11:11
GPS koordinātes: 23.94707, 56.95394 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2018.11.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izveidots milzīgs pārstrādātu būvgružu kalns blakus bērnu spēļu laukumam. Norobežojošajai sētai jr viegli pārkļūt pāri, ko lielāki bērni arī dara. Sēta ir izgāzusies un nav stabila. Blakus ir taka mežā, ko regulāri izmanto iedzīvotāji, kā arī mazi bērni, kuri dodas uz blakus esošajiem bērnudārziem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Babītes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00