Ziņojums Nr. 1564

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.26
GPS koordinātes: 23.33068, 56.95462 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.07.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.27
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaimiņi atkārtoti dedzina plasmasu. Blakus mājā, pagalmā nav iespējams elpot!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pārsūtīta Engures novada pašvaldībai.