Ziņojums Nr. 1563

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.26
GPS koordinātes: 25.27221, 57.32907 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.07.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.27
Atrisināts: 2016.07.29
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

26.07.2016 18:55 Spriežot pēc fotogrāfijās fiksētā.Dūmu gāzu attīrīšana netiek veikta braucot garām šai būveij, nav iespējams elpot sākās klepus. Tādi paši simptomi ,parādās katru nakti guļot dzīvojamajā ēkā. Atverot logu klepus pastiprinās un smakšanas sajūta nemazinās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam