Ziņojums Nr. 1561

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.25
GPS koordinātes: 21.80742, 57.06756 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vienreiz- var gadīties, otreiz vairs nav pārsteigums. Šis jau trešais mans ziņojums, kas liecina ka tāda ir sistēma, un ka mums ir "pie kājas" atrisināt situāciju, lai atkritumi tiktu savākti pēc nepieciešamības, nevis pēc grafika 1* , 2* kvartālos utt. Laikam atliek banālais situācijas risinājums - "Bez tabu!" ?!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Kuldīgas novada pašvaldībai.