Ziņojums Nr. 1559

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.24 18:07
GPS koordinātes: 24.20908, 56.9962 +/- 18.0m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts: 2016.07.28
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķīšezera krastā..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā pie Ķīšezera ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Teritorijas apsaimniekotājam ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00