Ziņojums Nr. 1557

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.07.24 14:07
GPS koordinātes: 23.74732, 56.67555 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi grāvī un grāvja malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” speciālists informē, ka teritorija sakopta.
JPPI “Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs”