Ziņojums Nr. 1556

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.24 13:07
GPS koordinātes: 24.34511, 57.73892
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No Salacgrīvas uz Rīgas pusi privātmājas jūrā laiž savus notekūdeņus un acīmredzot ne tikai! Kādreiz Salacgrīvas pludmale un tās apkārtne bija skaista, tīra, smaržīga. Tagad šeit šausmīgi smird un ir tik ļoti netīrs ūdens!!! Daba katru gadu, cik var, atjaunojas...bet diemžēl ir robežas. Nesaprotu kāpēc gadiem ilgi neviens tam nepievērš uzmanību?! Arī es esmu vērsusies vides ministrijā un citās iestādēs, bet bez rezultāta! Šīs privātmājas, kas skaitās Lauteros, Salacgrīvas dome neuzrauga un pilsētas kanalizācija šeit nav ievilkta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sūdzība par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu nosūtīts izskatīšanai pēc piekritības pašvaldībai