Ziņojums Nr. 1554

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ādažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.23 11:07
GPS koordinātes: 24.39993, 57.08414 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts: 2016.11.22
Atrisināšanas ilgums: 29 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Celtniecības un sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Ādažu pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00