Ziņojums Nr. 1553

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.11.13 10:11
GPS koordinātes: 23.72459, 56.953 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.26
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

12.novembrii no garām braicošas mašīnas acīm redzami ir izkritis paklājs. Adrese Dārzu iela 50b , jūrmala. Vai varētu vinu savākt?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sakopts.