Ziņojums Nr. 1551

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.07.23
GPS koordinātes: 24.23229, 56.94333 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts: 2016.07.27
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

regulāri kāds atnes vai braucot garām izmet maisus ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk ? Inspekcija) 27.07.2016. plkst.08.57 telefoniski (tālr. 26575218) sazinājās ar Baltinavas ielas (meža teritorijas) - īpašnieka - Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Balera" pārstāvi, kas tika brīdināts par to, ka šīs nedēļas laikā līdz 31.07.2016. jāizved minētajā teritorijā esošie atkritumi. Elektroniski (armands.grinpukals@nchriga.lv) tika nosūtīta arī “RĪĢIS” situācijas shēma - atkritumu maisu atrašanās vieta un fotofiksācija. Inspekcija veiks teritorijas pārbaudi 01.08.2016.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00