Ziņojums Nr. 1550

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.22 14:07
GPS koordinātes: 24.42904, 57.27926 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.07.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.25
Atrisināts: 2016.07.29
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saulkrastos, miskaste mezaa!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sabiedrības darbinieki veica minētās teritorijas apsekošanu un konstatētie atkritumi tika savākti

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00