Ziņojums Nr. 1548

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.07.22
GPS koordinātes: 24.11061, 56.97487 +/- 51.0m
Apstiprināts: 2016.07.22
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.22
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kārtējā smirdīgā diena ofisā. Dūmi, kas smird trakāk par degušu gumiju.
Šoreiz dūmi un smaka nāk no Ganību dambja 19B (kad. nr. 01000122012001).
Lūgums, beidzot, izskatīt šo lietu vai atzīt savu nespēju tās atrisināšanā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

22.07.2016. no plkst. 14:00 līdz 16:30 tika veikta pārbaude. Vēja virziens no Sarkandaugavas. Izejot no Rūpniecības ielas uz Ganību dambi gaisā jūtamas dažādas viegla rakstura smakas, kanalizācijas notekūdeņu, degušas elektroizolācijas smakas u.c. Neciešamas smakas nav jūtamas. Vizuāli gaiss tīrs, dzidrs.
Pārvalde informē, ka Pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas inspektori plāno tuvākajā laikā teritorijā Ganību dambis 19b, Rīgā, veikt uzņēmuma SIA “Fonekss metāls” pārbaudi. Par pārbaudes rezultātiem Pārvalde sniegs informāciju atsevišķi.


Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors