Ziņojums Nr. 1545

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.21 11:07
GPS koordinātes: 21.56602, 57.39766 +/- 16.000m
Apstiprināts: 2016.07.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.21
Atrisināts: 2016.07.25
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ostas ielas apkartne ir tik łoti bīstams troksnis,ka cilveki pilnīgi salecās no bail ëm.lùgums kontrolęt skańu robeżas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veselības inspekcija, pamatojoties uz attiecīgu iesniegumu, kontrolē saimnieciskas darbības (izņemot ar mūzikas atskaņošanu saistītas darbības) vai iekārtu (ieskaitot ventilācijas, saldēšanas iekārtas, kompresorus un liftus), vai satiksmes radītā trokšņa robežlielumu ievērošanu(pamatojoties uz MK 07.01.2014. not. Nr.16. punkts Nr.12).
Informācija nodota zināšanai Veselības inspekcijai.
Turpmāk lūdzu , līdzīgos gadījumos ar iesniegumu vērsties tieši Veselības inspekcijā.